top of page
zpatky do raje tetcice_nazivo_spravne.jpg

Chcete žít svůj život blíže přírodě? Zajímáte se o bydlení v přírodních zahradách? Chcete stavět dům z přírodních materiálů? Zajímáte se, jak stavět dosažitelně a udržitelně?

Chcete aktivně přispět k ochraně životního prostředí skrze soběstačnou zahradu, minimalizaci ekologické stopy využitím přírodních materiálů, vlastní fotovoltaické elektrárny v kombinaci s elektromobilem, topení vlastním dřevem?

 

Už deset let se věnujeme přírodní architektuře, stavění a bydlení v přírodních zahradách. Designujeme, projektujeme, pomáháme s povolováním a stavěním a sami tak bydlíme. A chceme se Vámi podělit o svoje zkušenosti, příběhy i lásku k naší práci.

 

Tetčické setkání je Brněnskou alternativou semináře „Zpátky do Ráje!“ 24.2. v Praze: https://www.facebook.com/events/769559828386408

Den s přírodní architekturou v Tetčicích strávíme přímo v přírodních domech členů týmu Atelier Hájek - architektky Zuzky Tomečkové a inženýra Ondřeje Veverky, bude prostor pro zkoumání domků, jejich detailů a příběhů i zkušeností z užívání stavby.

 

Zuzka nám poví jak se cítí jako žena a svobodná matka v přírodní architektuře i v roli architektky i stavitelky a uživatelky přírodního bydlení.

 

Program Tetčice:

 

10.00 Úvod - Atelier Hájek – Aleš – Jakub – Ondra – Petr – Zuzka

10.10 „Příběh Veverčího hnízda“ – můj slaměný dům z dílny Radka Hály a Dana Grmely a moje zkušenosti průvodce klientů procesem stavění a povolování - Ing. Ondřej Veverka.

 

11.15 „Velký kruh všech účastníků“ – vzájemné seznámení, společné snění, osobní příběhy a záměry“.

 

12.45 Přestávka na oběd.

 

10.15 „Zrejúci dizajn českej a slovenskej prírodnej architektúry + môj esenciálny dom“ - Ing. arch. Zuzana Tomečková.

 

15.30 „Živelná architektura - všechno co ještě potřebujete vědět o architektuře přírodního bydlení + moje přistání v přírodní zahradě" - Ing. arch. Petr Hájek

 

17.00 Konec hlavního programu, diskusní afterparty pro toho, kdo nespěchá na vlak do 19.00.

Vylepšení programu vyhrazeno!

Během semináře bude k dispozici voda, káva, čaj, vezměte si s sebou přezůvky (anebo na boso). Oběd zajištěn na místě.

 

Vstupné 999,-Kč pro jednotlivce, 1001,-Kč pro páry.

Registrujte se na seminář tady: https://forms.gle/vJPrsNgwQi2w43oD9

 

Po registraci Vám přijdou podklady pro platbu. Místa budou rezervována až po připsání platby na účet a to následujícím způsobem:

 

Pro zaregistrované do 9.2.2024 stačí zaslat zálohu ve výši 499Kč (pro jednotlivce) a 501Kč (pro pár) elektronicky a zbývající část (500Kč) v hotovosti na místě.

 

Pro zaregistrované od 10.2.2024 je nutné uhradit celou výši vstupného elektronicky dopředu.

V případě dotazů pište na veverka.o@gmail.com

bottom of page